| RAY a întrebat:

A urmat cineva de aici un tratament cu testosteron, cum a fost?
fara răspunsuri aiurea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu, dar din ce am citit in mod normal (deci nu daca suferi de o boala) e bine sa te bazezi pe testosteronul propriu, cel injectat produce efecte secundare.

| RAY explică (pentru doctorandus):

Cand il ai mic degeaba ai baza in el

| doctorandus a răspuns (pentru RAY):

Tocmai d-aia trebuie sa il iei dupa sfatul medicului.

| RAY explică (pentru doctorandus):

Desigur dar e adevarat ca testiculele devin mai mici?

| doctorandus a răspuns (pentru RAY):

Nu cunosc, discuta cu medicul. Stiu insa ca devin mai mici de la steroizi anabolici (nu neaparat de la testosteron).

| RAY explică (pentru doctorandus):

Da,nu stiam, am 27 de anii si nu am barba asta ma enerveaza, iau de 17 zile vitamina d, zinc plus o dieta cu grasimi naturale

| aXy99 a răspuns:

Pentru ce?
Nu produci destul sau vrei sa ai de zeci de ori mai mult testosteron in organism pentru diverse beneficii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:3 ..nu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce sens a avut sa raspunzi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Este 1:52, nu prea cred ca vei primi ceva util totusi.De ce ai pus intrebarea asta? Ce ganduri te framanta? Ai patit ceva? hm, hm.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu am vrut sa citesc experiența cuiva care a urmat un tratament cu testosteron, nu am patit nimic, decat ca nu creste barba, asta ma enerveaza

| SomeBody12425356 a răspuns (pentru RAY):

Sustin