| Bdudbdhdb a întrebat:

Acum 2 saptamani m-am apucat de sala, intens (zic asta pentru a poate are legatura) problema e in felul urmator, joi am avut o sedinta foto si cand mergeam sa fumez stateam doar in camasa la -3, -4 grade si am fost cam de 8-9 ori sa fumez, lunea asta am obsevat ca merg des la baie, daca beau 500ml de apa, in 1 ora max 2 o elimin, tot 500 de ml elimin, nu am lichid in exces, merg deseori la baie, e o zi normala, nu mananc mai mult, nu imi e sete atat ca beau apa cand fac sala, si de curand merg cam de, 5-6 poate chiar 7 ori la baie in 24 de ore, inainte mergeam foarte rar, am observat ca simt ca e plina vezica dar defapr elimin cantitate normala, cat inainte abia o simteam, imi e frica de diabet pentru ca, sunt dependent de energizant, beau 1/zi, 250ml mai exact, cafeina si zaharul sunt cu mult sub zoda maxima pe zi, mentionez ca atunci cand urinez nu simt vreo durere, am "racit la rinichi, e infectie urinara sau chiar diabet? Voi ce credeti? Mentionez si ca, acum pot avea o erectie mult mai usor si vreau sa evit cat mai mult mersul la doctor, vreau sa fie ca ultim plan

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,daca faci sala. Fumatul si energizantele trebuie sa dispara..altfel iti petreci timpul la sala degeaba. poti sa faci boli de inima ..si plamani..cat despre mersul la baie se poate sa fie o raceala jos.fa bai calde si adreseaza-te medicului el iti poate da un diagnostic corect!