| Firdinica a întrebat:

Acum cateva zile m-am tuns si e cam scurt, stiti vreo metoda cum sa-mi creasca parul mai repede? ( nu vreau creme de par etc. chestyii de genul mananca mai mult alimentul nu situ care... )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
lasa natura sa isi faca datoria, dar il poti stimula, foloseste ulei de masline/ricin vitamina A. spala parul cu frunze de nuc/pelin/urzica.
O zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Nu prea poti face multe lucruri pentru cresterea parului. El are ritmul lui de crestere. Parul din cate am citit eu are nevoie de vitaminele A, D, E +Seleniu.
Dzar iata un link interesant :
http://www.ziare.com/......ci-1226477

| 夢想家兩次 a răspuns:

Nu prea poti sa-l faci sa creasca mai repede.Dar poti sa-ti iei niste tratamente sa fie mai des si mai frumos cand va fi lung.

| ArySwetty a răspuns:

laughing Nu il poti face sa creasca mai repedewinking