| EmoLikeMe a întrebat:

Acum o luna m-am tuns bob. Si imi vreau parul lung inapoi. Stiti vreo metoda ca sa-mi creasca parul mai repede? Care? Cum?

Răspuns Câştigător
| EpicSmile a răspuns:

Daca vrei sa-ti creasca mai repede, incearca un sampon special pestru cresterea parului. Il gasesti la farmacie, sau la magazine cu multe produse pentru. par. Pt. o crestere si mai rapida, taie-ti cate putin din varfuri cat mai des. Cu cat varfurile sunt taiate mai des, cu atat parul creste mai repede. Normal ca asta nu inseamna sa-ti tai varfurile in fiecare zi. In niciun caz nu folosi extensii, sunt daunatoare. Placa de par de asemenea incetineste cresterea parului, pentru ca il arde. Sper ca te-am ajutatwinking

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu are cum să'ţi crească atât de lung, într'un timp foarte scurt. Totuşi poţi încerca nişte extensii.
Succes!happy

| Trolli a răspuns:

Sampon special sau ulei de ricin.

| alee16 a răspuns:

Pune-ti extensiiwinking pana iti crestehappy! Si foloseste balsam de par de fiecare data cand faci duswinking! chiar functioneaza.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca cu ulei de ricin.