| deeutzy a întrebat:

Acum vreo 2 ani am cazut cred si in urma ranilor miau ramas niste cicatrici foarte inestetice. stiti si voi remedii naturale pentru a scapa de ele in cateva saptamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| StubblyTooth a răspuns:

Remedii naturale nu exista doar operatie estetica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai trec, din pacate, indiferent de ceea ce vei face.In schimb,culoarea se va apropia,cu timpul,de culoarea restului pielii, dar va mai dura o perioada(in orice caz, va depasi cu mult cateva saptamani).

| RoxanaStan00 a răspuns:

Asta am cautat si eu un tratament natural si care sa nu imi afecteze piele de la chimicale. Eu am folosit la recomandarea unui medic un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. La mine a functionat, m-a vindecat si il recomand