| yooocosti a întrebat:

Ajuta uleiul de ricin la cresterea mai rapida si mai deasa a barbii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Rau nu face, dar nici efecte spectaculoase nu va avea, ma tem ca barba ta va arata cum trebuie numai odata cu varsta; rasul des o indeseste, ricinul face ca firul de par sa fie mai matasos si mai putin rebel.

| yooocosti explică (pentru Mihaela1964):

In speta se vor vedea rezultate sa inteleg?

| AlexAleex a răspuns:

Clar nuhappy

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Ar putea sa te ajute, depinde. daca ai de gand sa il folosesti ai grija decat 1-2 ori pe saptamana.

| yooocosti explică (pentru AndreeaDiana9999):

Daca este folosit mai des are ceva?

| AndreeaDiana9999 a răspuns (pentru yooocosti):

Nu, nu il folosi de, nu e bine deoarece daca il folosesti in exces obtii efecte negativa, in schimb daca il folosesti 1-2 ori pe saptamana vei obtine efecte benefice.

| yooocosti explică (pentru AndreeaDiana9999):

Ok asa am sa fac. multumesc pentru raspunsuri big grin :*

| Ionutzu_6007 a răspuns:

Nu

| iUnPumnDeLaMine a răspuns:

Poate sa ajute deoarece uleiul de ricin este sanatos poti sa imi dai funda?