| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor am intrat in depresie ma simt prost ma do toate nu am chef de nimic. din cauza la la band am fost joi la ei si am intrat in depresie. ce pot face?[mereu ma gandesc la ei]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ştiu cum e să fi în depresie,doar că motivul tău e cam...
Eu zic să încerci să fii optimistă. Cum zicea şi DarkShina; poate îi vei mai vedea. big grin
Dacă acum ai avut norocul ăsta, de ce nu l-ai avea şi în viitor? happy
Zău aşa! Ţi-ai îndeplinit un vis(cred). Fi veselă! N-ai motive să fi tristă. (sau poate că ai, dar sunt prea minore).
Noapte bună! happy

| elenyss a răspuns:

Get a life! Si mai lasa-ne cu obsesia asta pentru la la band...

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

You are retarded!

| DarkShina5566 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai intrat in depresie. Daca ai fost joi sa-i vezi si sa-i asculti, atunci de ce ai intrat in depresie? Ar trebui sa fii bucuroasa. Poate ii mai vezi in alta pare, in alte cluburi sau mai stiu eu pe unde. Nu ti-a placut cum au cantat? Atunci lasa-o balta-nu te merita ca fan.

| boombonica a răspuns:

Mai du-te pe la ei sau ancearca sa te uiti pe calculator la ei sau cv