| AndreMr a întrebat:

Ajutor! Am macat un bors cu ciuperci bune nu otravite care s-au pus crude in el si acum vomit, tremur, ma doare stomacul si am diaree. Ce trebuie sa fac? E grav daca nu ma duc la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

De unde ai luat ciupercile?
Mergi totusi la spital!

| Eastwood a răspuns:

E din causa borsului, o sa-ti treaca intr-o zi sau 2.

| AndreMr explică:

Din padure dar nu sunt otravite 100%