| Trollerul a întrebat:

Ajutor!, azi am observat ca sub gat mai exact in zona gusei, putin mai sus de "marul lui adam" am o umflatura mica sub piele, ca un bob de mazare si ma doare daca il apas, sunt tare speriat, ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sandutza12 a răspuns:

Poate sa fie un coș sau altceva nuți face griji nu e nimic grav am și eu acum și am fost la medic și a spus ca nu e nimic grav doar trebuie sa faci masaj în locul acela.