| postiga a întrebat:

Am o umflatura in partea dreapta a gatului, cam la doua degete de marul lui adam, e in piele, ca o bila, nu ma doare si o am de cativa ani buni, ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Ar putea fi spondiloza.

| alex2018 a răspuns:

Nu este spondiloza nu e nimic grav e doar o galca apare la oamenii nu chiar raciti si la oamenii sanatosi nu te speria nu este nimic grav

| postiga explică:

Am 31 de ani se poate spondiloza la varsta asta? Glanda tiroida poate fi?