| Ady3835 a întrebat:

AL TPU! Credeti ca vitamax vitamine pentru adulti este prea tare? am fost ieri la farmacie si am cerut vitamax ca stiam ca am mai luat 15 capsule anul trecut. Domna de la farmacie mi-a zis ca nu vrea sa imi dea vitamax ca e tare si ca e bine sa iau eurovita. Care a-ti mai luat vitamax ati simtit ceva schimbat in bine? sau rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

Daca ai mai luat si anul trecut si n-ai murit, inseamna ca-s bune.
N-au cum sa nu fie bune.
Daca ti-e teama, ia una la doua zile.Succes!

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Farmacista in general iti da ce este mai scump - daca ai luat vitamax si te-ai simtit bine trebuia sa-i spui ca nu este treaba ei ce cumperi tu - ea este pusa acolo sa vanda nu sa dea sfaturi - nu este medic