| eu_3300 a întrebat:

Aloe vera este bun impotriva acneei? si a petelor lasate de acnee? de unde pot cumpara si cam cat costa, Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Monikoue a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la farmacie. mie mi-a dat un fel de sapun pentru fata, si o crema imputita, alb-crem. nu stiu cum se numeste exact, dar icearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat ieri aloe vera gel, si il folosesc tot pentru acnee.si iti spun sincer ca azi e a doua oara cand il aplic si se vad diferente, adica nu mai sunt inflamate, nu ma mai dor si nu mai sunt atat de rosii.costa in jur de 65 ron. dar merita happy