| OliverArrow a întrebat:

Am 1,73 si 74 de kg. E bine? As vrea sa slabesc 3-4 kg pana de sarbatori. Cred ca o sa alerg la sala mult si sa mananc un pic mai putin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Este bine ceea ce vrei sa faci, doar ai grija sa nu te infometezi!

| foxi a răspuns:

Procedezi corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu și cu mine. Doi idioți. Numai noi ne putem gândi să slăbim în preajma sărbătorilor când toată lumea mănâncă cârnați și sarmale laughing)
Bine, tu vrei înainte, dar...baftă să reziști tentației de Crăciun, să nu pui înapoi ce dai jos acum!

| OliverArrow explică (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa ne ajutam in ceea ce priveste slabitul idul meu este robin_as_a_hood

| Irena97 a răspuns:

Trebuie sa mai slabesti putin, cum ai spus tu cam 4 kg.
Alergatul e ok si sala.
Mananca mai putina paine si dulciuri si nu mai bea suc sau bere.