| anonim34666 a întrebat:

Am 12 ani ce tampoane sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde cum e fluxul menstruatiei. Poti folosi de noapte sau obisnuite, dar nu OB ca poti sa faci infectii.

| anonim34666 explică (pentru ElenaSA):

Da nu vreau sa foloses always ca imi sunt mari sad

| ElenaSA a răspuns (pentru anonim34666):

Daca fluxul e mic poti folosi Discreet.

| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Is niste tampoane PUMA le poti cumpara din china da's ieftine. kg/cm/l= 80-441=79/4=>1

| RaPaNooN a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to premium freeminecraftgiftcode.net big grin