| SecretGirl26 a întrebat:

Am 12 ani si as vrea sa stiu cum scap de grasimea de pe burta.Cand port o bluza sau ceva mulat se vede foarte urat si imi este jena.As face orice sa nu se mai observe.Dar in principiu vreau sa scap de ea ca e marisoara... Ofer funda pentru cea mai buna metoda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Regim, alergare, abdomene. Alte metode nu prea ai.

| kar1GaNNN a răspuns:

Alearga foarte mult si inoata.
Mananca fructe si legume ca alea nu ingrasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabitzu246 a răspuns:

Trebuie sa faci sport, generatia voastra stiu ca nu a auzit de de-avati ascunselea etc. dar tot trebuie sa faci un sport, alergi, mananci mai sanatos, genoflexiuni etc.