| crazyyume a întrebat:

Am 14 ani si 60 kg.cum sa slabesc 4 kilograme? am slabit deja 4 kg prin dieta normala:fara dulciuri si paine, fara sa mananc dupa ora 6.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mioara a răspuns:

cam devreme pentru dieta

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu este o dieta, este un regim de viata ...asa fac si eu in prezent, nu e prea devreme pentru dieta, deoarece asta nu e o dieta ci un stil de viata cu care trebuie sa se obisnuiasca de pe acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 14 ani si 60 de kg si as vrea sa slabesc dar sa nu tin diete dor un regim de viata sanatos sport si etc. Eu nu ma pot abtine de la dulciuru si paine. Oare mai cresc la inaltime?

| piticu21 a răspuns:

E foarte buna greutatea ta pentru varsta ta. Ai rabdare sa cresti, ai timp sa slabesti si mai tarziu