| Mia999 a întrebat:

Am 16 ani( daca ajuta la ceva)
La atingere ma ustura foarte tare sfarcurile de parca as avea o iritatie, insa nu am. sunt doar putin rosii.De la ce ar putea fi? (nu sunt insarcinata laughing )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Probabil e de la venirea menstruatiei se apropie, sfarcurile, sanii in general te dor, si se simt mai sensibili, usor incarcati si durerosi la atingere.Nu ai ce sa faci

| Coquinne a răspuns:

Da-ti cu crema de galbenele.

| Angellover a răspuns:

Vorbește cu mama ta ea probabil a trecut prin asta si iti v-a da raspunsul corect. Pupi!