| Florinn1998 a întrebat:

Hei TPU, acum 2 saptamani am facut sex cu prietenul meu, iar acesta si-a dat drumul afara, dar acum ma dor sfarcurile ..la atingere dar nu foarte tare..credeti ca as putea fi insarcinta?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ramai bortoasa pentru ca e ejaculat afara in aer te dor sfarcurile pentru ca esti excitata vor sa fie supti

| Armenianeek a răspuns:

Fă un test de sarcină și vei vedea, nimic nu-i imposibil.

| Florinn1998 explică (pentru Armenianeek):

Am uitat sa mentionez ca am 14 ani

| Rapperităă a răspuns:

Da,este posibil sa fi insarcinata. Depinde daca ai fost in perioada fertila. Cel mai bine fa un test de sarcina pentru a fi sigura.

| Baiatul Virus a răspuns:

Coaie te cheama Florinn si 1998 si zici ca ai 14 ani rolling on the floor))

| Florinn1998 explică (pentru Baiatul Virus):

Este contul unui prieten care nu il mai foloseste