| ioanacoruga4567 a întrebat:

Am 16 ani. De ceva timp am ceva probleme cu durerile in piept. Cam de 2-3 săptămâni mi se întâmplă asta, și în fiecare zi de vreo 2 ori. Pur și simplu când inspir incepe dintr-o dată să mă intepe in zona inimii, și tine cam 30 de secunde chestia asta, trebuie sa raman calmă și să nu mai inspir deloc ca să îmi treacă. De ce mi se întâmplă asta oare? Oare să am probleme cu inima? Oare e vreo lipsa de calciu, magneziu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-ți Andreea mamă, un ekg

| Daniel323 a răspuns:

Du-te la biserica cand este cald, plin de lume si nu este aerisita de cateva luni.
O sa-ti treaca cu siguranta.In caz de ceva ai preotul aproape.