| bubulicutza a întrebat:

Am 18 ani si vreau sa cresc 3-4 centimetri pentru a da la Academia de politie
Stie careva ce trebuie sa fac pentru a creste intr-un an?
Este bun inotul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Oricat ai incerca, fetele cresc in inaltime pana pe la varsta de 15-16 ani. Nu cred ca mai ai vreo optiune de a te inalta. Poate doar operatia.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

La varsta asta nu mai cresti. Orienteaza-te catre altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Eu stiu ca baieti se dezvolta pana la 20 de ani, iar fetele pana la 18

| bubulicutza explică:

Multumesc frumos

| Narutauzumaki a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te apuci de basket. De inot nu stiu daca cresti sau nu dar iti garantez ca de la basket vei creste