| Cristian_3330 a întrebat:

Am 48 kg, inaltime 1.69 si as vrea sa ma ingras putin. Mi-am comandat niste steroizi de pe net. In ce mod te ingrasa aceste pastile, stiu ca sunt pentru musculatura...Astept raspuns.multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu este bine sa iei tot felul de pastile de pe net.Acestea pot crea dependenta.
Mai bine mananci mese mai consistente.Acestea te vor ajuta sa depui cateva kg in plus.

| rolfenstein a răspuns:

Pai ca sa te ajutam ar trebui sa spui si tu ce varsta ai si ce steroizi ai cumparat(cum se numesc)si de pe ce site.lasa un link ceva.

| TheLegion a răspuns:

Sau dovedit la stiri ca pastilele de pe net sunt falsificate, ori ca a bagat prea mult dintr-un ingredient ori prea putin mananca ceva cu mai multe calorinu incerca pastile dupa net!