| KindKid17 a întrebat:

Am aproximativ 2 luni de sala. Vreau sa pun masa musculara mai ales la brate, spate. Ce sa mananc mai des ca sa accentuez cresterea? Nu vreau steroizi sau alte prostii! Am 18 ani, 1.87 inaltime si 78 kg! As dori pareri in special de la cei ce au avut succes!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu antrenorul de la sala, el va sti