| paty09 a întrebat:

Am ascultat un mesaj vocal de la un prieten si am auzit vocea unei foste prietene repetand mesajul vocal pe care i l-am trimis eu acelui prieten cu cateva ore inainte. Cand am ajuns acasa si am mai ascultat o data era de fapt vocea mea nu a acelei fete. Tin sa menționez ca l-am ascultat de aproximativ 4 ori si era clar vocea ei(nu se aseamănă deloc cu a mea). Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic!
Mergi mai departe in viata, traiesti, respiri, mananci, dormi... si daca ai chef, stergi mesajul.

| KovacsB a răspuns:

Cand incepi sa auzi voci nu este de bine.