| DJohnny a întrebat:

Am auzit ca daca stai atarnat de o bara in fiecare zi, in timp o sa cresti. E adevarat?
Eu am 16 ani, deci sunt in crestere si fac asta 2 minute pe zi.
Cam cat timp ar trebui sa stau sa aiba efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pufuletziii a răspuns:

Nu prea cred ca e adevarat. Am auzit si eu, dar nu cred. Nu-ti face griji, sigur o sa cresti fara sa faci asa ceva.big grin

| Aida55 a răspuns:

24h din 24h.winking

Si noaptea e bine. Dormitul atarnat de bara este minunat!winkingEste dovedit stiintific. happy

| DianaDiii1761b a răspuns:

Nu prea cred ca este adevarat. Daca vrei sa fii mai inalt, incearca sportul. Cateva sporturi care te ajuta sa te inalti sunt basketul, innotul...

| RedBull69 a răspuns:

Incearca sportul mai bine eu sunt in clasa a 8 a acuma si am 1.60 si eu cand eram prin vara eram un pitic de 1.37 de cand a inceput sc am inceput deodata sa cresc facand fotbal inot basket...
Incearca poate te ajuta!