| Amelia94 a întrebat:

Daca stai atarnat la bara 1-2 minute pe zi, credeti ca sunt sanse sa cresti in inaltime? Eu am auzit ca este posibil, chiar antrenorul de la sala de fitness mi-a spus, iar un baiat a crescut inca 5 cm stand la bara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raamonikaa a răspuns:

Eu cred ca e posibil, dar bine ar fi sa faci si ceva exercitii la bara, nu numai sa stai atarnat de ea. Si sa joci si baschet, si asta ajuta.

2 răspunsuri:
| butterfly0165 a răspuns:

Da este posibil dar sa nu stai cu capul in jos ca atunci e altceva. Funda?

| nistormara a răspuns:

Parerea mea este ca nu