| onutza_2581 a întrebat:

Am avut e-coli si miea dat tratament pastile si ovule cervugid, si am facut alergie de la ovule ma ustura uneori fac bai mereu dar nu prea da rezultate ce ma sfatuiti voi sa fac? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| loveyouschatz a răspuns:

Eu zic sa incerci ceva naturist si niste ceaiuri. bafta

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te inapoi la ginecolog cat mai repede. Iti va prescrie alt tratament la care sa nu faci alergie dar care sa te vindece de infectie.

mira
| mira a răspuns:

In Romania nu s-a declarat niciun caz de E-coli.

| Ea12345 a răspuns (pentru mira):

E-coli ca si virus sau bacterie? Pentru ca si eu am avut infectie urinara cu e-coli de curand.happy