| KittySerena a întrebat:

Am avut o scurgere vaginala, care a venit de mult.Ieri,culoarea ei a devenit maronie,si azi s-a facut rosie.Mi-a venit ciclul? Poate veni el fara dureri de burta? Doar spatele m-a durut ingrozitor, in rest nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu ai spus cati anisori ai si daca ai mai avut mesruatie pana acum!
In lipsa altor probleme, da, poate si mesruatia.Pentru ca ciclul poate varia culoare, constinta si durata!
Vorbeste cu mami!

| aXandra a răspuns:

Da, ciclul poate veni fără dureri de burtă, dar nu înțeleg de ce la început ți-a venit maro.

| piisycutzza a răspuns:

Este prima menstruatie. La inceput poate fi roz sau maro.