| anonim_4396 a întrebat:

Am cunostinta un baiat care este foarte slab la 20 ani + si 1.79 inaltime avand 45 de kg niciodata mai mult de 50- care este problema cu el? Ar trebui sa ii spun sa isi faca un control?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Bună! Băiat sau fată trebuie: analize medicale, inclusiv tiroida, trebuie văzut mâncarea: cantitatea, calitatea, timpul când e ingerată, efortul depus pe întreaga zi, cantitatea de lichide, somnul, stresul. Un control e mereu binevenit! Numai bine!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa te hotarasti. Este baiat sau fata?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu trebuie să îi spui tu, sigur știe ce se întâmplă cu el.
Poate că băiatu' trage coca laughing

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu consider ca nu e treaba ta, mai ales ca nici nu sunteti apropiati.

| johnnny123 a răspuns:

Toate cunoștințele tale au 20 de ani și 45 kg?
Că acum o oră ai întrebat despre o fată de 20 de ani și 45kg.

| AmandinaDragan a răspuns:

AnonymousCadrar tu esti el sau ea? Pui aceiasi intrebare si pentru un baiat slab si pentru o fata slaba.