| Ingognito a întrebat:

Am dat la lopata zapada si acum imi tremura mana stanga de vreo 3 ore ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lipsa de exercitii fizice.
Cand iti trece, mai da cateva ture, ti se vor intari mainile cu aceasta ocazie.

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea faci efort si acum te-ai fortat. Iti va trece pana maine. S-ar putea sa faci si putina febra musculara.

| vocea a răspuns:

Asteapta ca caldura sa se desghete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fierbe niste apa pana e calduta si tineti mana in ea cam o jumat de ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te alegi cu o febra musculara urata laughing nu esti obisnuit cu efortul fizic si acum te-ai cam fortat, ia o aspirina!

| DovleacTurbat a răspuns:

Offf saracu'. Menstruatia ti-a venit boss sau inca intarzie?

| TCosminn a răspuns:

Bea lapte batut. Practica sportul, fa miscare. Ti s-au atrofiat muschii de stat degeaba.

| Trumpinator a răspuns:

Trece in timp, este de la efort
(maine o sa fie mai bine)

| OmulTalentat a răspuns:

Sa te lasi de l a b a