| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea..de 3 ori. mereu am folosit prezervativ. nu erau expirate..nu erau sparte. si de cate ori imi venea sa ejaculez. ma "retrageam" (din ea), si lasam sa imi dau drumul in prezervativ.(nu mai eram in contact sexual cu ea.).. Mereu faceam asa..adica..cand imi venea, imi scoteam "ala" din ea..chiar daca aveam prezervativ.
Asta s-a intamplat acum 2 saptamani. Problema e. ca saptamana asta.a vomitat de 2 ori. Si nu stiu ce e. Poate a racit. poate e bolnava sau ceva. Ce poate fi? Oare a ramas insarcinata? Si cum? ca am fost foarte atenti. prezervativele nu erau sparte., si niciodata nu mi-am dat drumul cand eram in contact sexual... Sunt cam panicat..nu stiu ce se intampla. de ce a vomitat. nici ea nu stie. cica a racit. e posibil? nu imi dau seama.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Probabil ca este bolnaviara, o sarcina nu se poate pune in evidenta asa de repede.

| SkyPilot a răspuns:

Daca ai facut ce ai spus, nu e nici o sansa sa fie gravida.
Simptomele de sarcina nu apar dupa doua saptamani. Este altceva, dar ce, nu am cum sa stiu.

| anaana2323242 a răspuns (pentru SkyPilot):

La asta ma gandeam si eu. Cand apar mai exact aceste simptome. Avand in vedere ca au trecut 1/2 saptamani. nu stiu cum ar fi fost posibil. + Ca am folosit si prezervative. si mi-am "scos-o" mereu cand mi-a venit. Deci..nu am de ce sa-mi fac griji nu? Poate vomita de la altceva..caldura..miros..mancare. poate e racita. :s

| SkyPilot a răspuns (pentru anaana2323242):

Ca sa ramana trebuie sa fi fost in perioada fertila si vaginul ei sa fi ajuns in contact cu lichidele tale. Deci nu ai de ce sa iti faci griji. Simptomele de sarcina apar dupa mai bine de o luna.

| Alcyon a răspuns:

Poate a facut o indigestie. Oau, decat sa stati intr-un asemenea stres, mai bine renuntati la sporturi periculoase cum e sexul.

| DjNick112 a răspuns (pentru Alcyon):

Exact ce am spus eu, toata lumea este fericita cand face sex, dar dupa, toata lumea este stresata, ingrijorata si asa mai departe

| DjNick112 a răspuns:

rolling on the floor)))))))) Mor de ras laughing)))) citesc mai multe cazuri si nu ma pot opri din ras rolling on the floor)))))))) Bai fratillor, ce treaba e asta bai? Toata lumea fericita inainte de sex, sa nu mai zic pe parcursul actului sexual, si dupa, toata lumea ingrijorata, stresata si asa mai departe, pai ce placere e asta bai? rolling on the floor))))))))

| Andersann a răspuns:

Prezervative expriate? laughing) Am ajuns sa o aud si pe asta

| Sunshine23 a răspuns:

Nu, nu este. Stai calm, se mai intampla sa ii fie rau la om, nu te panica.