| anonim_4396 a întrebat:

Am fata foarte uscata si se decojeste.mi se intampla asta de o vreme.care poate sa fie cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ori de la frig, ori e prea mult clor in apa cu care te speli

| viorelmmv a răspuns:

Pai incearca un sapun de fata cu crema hidratanta, probabil din cauza apei estewinking

| IonutMihay a răspuns:

Bea apawinking bea cel putin 3 4 litrii de apa pe zi...si o sa observi k o sa ai o fata mult mai frumoasa:p

| izaguirre a răspuns:

Ai incercat sa folosesti o crema hidratanta? http://www.plantunivers.ro/....../index.php