| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce se poate intampla daca usuci o haina intr-o masina care poate sa si usuce daca nu e ok ca acea haina sa fie uscata astfel?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca vrei sa nu iti strici hainele, atunci incerci sa respecti indicatiile de pe etichete. Daca nu, pui intrebari cu ce se intampla.Afla raspunsul si ne spui si noua dupa aceea.

| lpavel a răspuns:

Nu se intampla nimic, pentru asta a fost conceputa masina! Poti usca orice fel de rufe!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ce se intampla, se arde sau ce? laughing Uscatorul sufla aer cald asa usuca rufele, deci nu are ce sa se intample! Eventual vor iesi foarte sifonate...