| dirtyraccoon a întrebat:

Am foat racita pana acum cateva zile si azi am fumat jumatate dintr-o țigară si am început sa tuşesc din nou...ce pot sa fac...mentionez ca nu fumez de obicei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai fuma ca-ti distrugi plamanii.
Pe un sistem imunitar deja slabit, nu bagi cancerigene in tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fuma! Dcaa spui că nu fumezi, plămânii tai nu sunt învățați cu fumul de țigară și substanțele nocive.

| Golyat18 a răspuns:

Schimaba tigarile!
rolling on the floor

| Doarof3 a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la o farmacie apropiata și sa ceri sfatul farmacistelor.