| abc1619 a întrebat:

Am fost la ortoped astazi si mi-a spus ca trebuie sa fac o artroscopie la genunchi(leziune de menisc). Sunt arbitru de fotbal si as vrea sa stiu dupa cat timp as putea arbitra din nou?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Difera de la caz la caz cat stai pe tuse. Unii se vindeca mai repede altii mai usor, trebuia sa intrebi medicul pentru ca el iti zice cat stai in repaos.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Doar dupa interventie, medicul iti poate spune cit dureaza.

| kiri11 a răspuns:

In cazul leziunilor genunchiului iti recomand sa citesti mai multe despre produsul KneeActive. happy