| daniel1 a întrebat:

Am fost operat de fimoza la o varsta cam inaintata cred, 23 de ani, nu au stiut ai mei de mic ca am asa ceva.

Mi-a ramas o cicatrice unde am fost operat si ma deranjeaza cand ating acea zona.

Frenul nu cred ca mi-a fost scos la operatie ca si acela deranjeaza la atingere.

Am fost la spitalul Fundeni la un doctor caruia i-am zis sa mi-l scoata si acela cred ca mi la intins.

Cand ating pe varful penisului simt o senzatie de excitare foarte mare iar cand ating preputul la fel si este foarte umed.

Credeti ca nu am facut bine ca m-am operat? Auzisem ca fimoza se duce la contactul sexual dar cred ca trebuie operata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer acesta pb trebuie rez de cind sunt baietii bici de catre asintenta care vine la vizita prin decalotare dar daca nu ti a facut asta este si eu am operat baiatul pe la 17 ani dar nu are pb tu insa trebuie sa mergi la un medic sa ti rez pb nu asa pentru ca esti destul de mare si e jenant sa nu poti fi cu o fata sau sa spui ca ai pb. nu intirzia si mergi undeva la medic serios ok sanatate si numai bine