| syjey a întrebat:

Am gingia umflata deasupra caninului, si cand apas este tare cam ca un dinte, de fapt tocmai asta e problema vreau sa stiu daca imi creste vreun dinte(nu este de lapte)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Smokaraieee a răspuns:

Dap.iti creste unu peste altu happy...Nu intra in panica happy

| Gabriela2011 a răspuns:

Nu cred asa este si la mine si am 15 ani tongue.

| cristinuka_8768 a răspuns:

Nu este un dinte. probabil ai facut un acces pentru ca ai stat in curent. in 4 saptamana. iti trece
succes