| alexalexa2000 a întrebat:

Am și eu o întrebare răspuns rapid, dau fundă.Ce fruct aduce buna dispoziție?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Bananele, capsunile, strugurii de masa, perele alea mari din piatabig grin Astea au efect la mine. Caisele si piersicile nu ca sunt acrisoare, de mere sunt plictisita..deci astea enumerate sunt chiar delicioase! Totusi merg combinate si cu ciocolata

4 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Teoretic ciocolata, s-ar zice ca stimuleaza producerea de serotonina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Citeste aici ca sa afli: http://www.sakura-center.ro/roinita-aduce-buna-dispozitie
Funda?

| FanGimnasticaArtistica a răspuns:

Capsunile in general sunt preferate de multi. Marul si piersica iarasi te invioareaza