| Xtal a întrebat:

Am inaltimea de 1, 64 si 50 de kilograme, greutatea mea este corecta in raport cu inaltimea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate nu ti-ar strica vreo 3-4 kg in plus

| mami a răspuns:

depinde si la ce varsta

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Da, este bine. Raportul se face inaltime - 10.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Greutatea ta este perfecta.Nu trebuie sa te ingrasi sau sa slabesti esti foarte bine asa.Pa,pa

| Latinmoon a răspuns:

Da esti foare bine!winking

| NuMaContrazice a răspuns:

Dawinking

Răspuns utilizator avertizat
| luby a răspuns:

Da

| dracusorvoinic a răspuns:

Da.happy

| Mksdh a răspuns:

Aici iti poti calcula greutatea. http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html

| Marsi a răspuns:

Perfect normal bulangii astia de la TPU nu ma lasa sa te intreb ce faci ca sunt user junior si nu pot sa trimite mesaje rolling on the floor asa ca ce faci?

| Xtal explică (pentru Marsi):

Bine tu? iti trimit mesaj doar ca sa te oftici ca eu pot si tu nu.phbbbbt

| Marsi a răspuns (pentru Xtal):

Ma distrez de minune stand si de ce nu merge sa trimit mesaje ma rog?laughing))