| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a întrebat:

Am mancat niste napolitane si am baut suc.
Acum am diaree. dc?tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că ai amestecat 2 alimente care nu se potrivesc.
Stai liniştit(ă), e un lucru temporar, probabil deseară sau mâine vei fi ok.

5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Fie ai o intoleranta alimentara la unul dintre cele doua produse, fie ai facut o toxiinfectie alimentara.
Mai multe detalii aici: http://www.i-medic.ro/......reei-acute

Răspuns utilizator avertizat
| Alion a răspuns:

De CACAT laughing

| AleAlbu a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca ai postat asta pe TPUlaughing

| A7XA7X a răspuns:

Probabil pentru ca ai mancat niste napolitane si au baut suclaughing

Te-ai uitat daca au expirat?