| maria a întrebat:

Am mare nevoie de un medic nutritionist.Cine poate sa imi recomande unul din Bucuresti, care sa nu te "indoape" cu medicamente si care sa iti recomande o dieta adaptata la problemele de sanatate avute.Multumesc frumos pentru recomandari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kiske a răspuns:

Serban Damian
Cred ca daca citesti despre el iti dai seama de calitatea lui ca doctor.
http://www.doctor.info.ro/nutritionist_sportiv_serban_damian.html
Cand am fost la el consultatia era 800 de mii.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie mi-a placut Dr. Eduard Adamescu de la Spitalul Nicolae Malaxa.

kratos
| kratos a răspuns:

Gabi Andronache.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria intra pe site-ul: www.secretuldeatrai.piczo.com si vei intra tot ce doresti in legatura cu intebarile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edi adamescu si toti doctorii de la spitalul malaxa sunt foarte buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctorul Serban Damian are pregatire speciala in nutritie si o mare experienta. Doi prieteni au fost la el si au avut rezultate deosebit de bune. Omul are rabdare si metode pe care le-a verificat pe mulit pacienti. Il gasiti pe superfit.ro