| EeErrorS a întrebat:

Am niste cosuri pe fund, apar la fel ca si cosurile si se sparg.cum se trateaza, si de la ce se fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Incearca sa porti o vestimentatie care sa fie mai aerisita. De obicei de la excesul de caldura, de la faptul ca pielea nu respira si e foarte transpirata => cosuri.

De asemenea nu uita de igiena. Dar sper si cred ca de aia nu ar trebui sa se puna problema, nu?

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Daca porti tanga si blugi te iriti, mai ales acum cand e cald. poarta niste boxeri sau pantaloni din alt material