| poopasa a întrebat:

Am niste dureri groaznice de spate si astazi am fost la medic si mi s-a spus in urma unor analize si radiografii ca totul e din cauza stresului. E posibil oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Incearca sa mai mergi la alt medic. Nu este neaparat sa fie de la stres straight face nu am mai auzit. Probabil ca ai ridicat ceva greu. sau cine stie care ti-a afectat spatele. Sanatate! kiss

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Schimba medicul, sincer iti spun, nu am mai auzit asa ceva.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu cred. Este, practic, imposibil. O cauza de natura fizica exista cu siguranta. Nu ti-a dat un tratament macar? Un calmant? Este stupid diagnosticul pus. Multa sanatate!

| Dariusuu a răspuns:

Majoritatea au comentat ca e imposibil. Poate sunt medici cine stie.
Si eu am fost ca tine, din cauza unei dureri de spate am fost la 2 medici m-a constultat si mi-a spus ca e din cauza stresului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asa ti-a zis normal ca e posibil dar daca ai auzit doar de pe net nu asi fi atat de covinsalaughing. asa ca mai usor cu stresul cand te enerveaza ceva spune cuiva in acel moment despre ce te deranejaza ca sa nu te descarci mai incol pe cineva care nu trebuie si sa-ti para rau