| denisaa_3658 a întrebat:

Ma mananca capu'. mi s-a spus ca e din cauza stresului... e posibil?
nu, nu am paduchi

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Nu am mentionat alimentatia abuziva.ai mancat cumva cam multa ciocolata sau dulciuri in ultima vreme?

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Buna,Denisa
e probabil o iritatie minora.stresul poate fi una din cauzele aparitiei ei.

| VadTot a răspuns:

Poate fi si de la matreata.laughing

| metalman a răspuns:

Poate fi si de la stres, dar poate fi la unii oameni din cauza ca ai consumat multe alimente picante-piper, ketchup. Daca continua citeva zile, te sfatui sa consulti un medic, sa nu duca la ceva mai grav. Sper ca ti-am fost de ajutor

| denisaa_3658 explică:

Da, da am mancat laughing multe dulciuri...
si ma miram ca e de la stres.paana mea. multumes lu' Dumnezeu sunt bine.nu ma stres. laughing

| SilviaStefan a răspuns:

E posibil sa fie din cauza samponului pe care il folosesti, am avut si eu la fel mancarimi.

Iti recomand sa cauti un sampon natural pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Eu cand am avut probleme, am inceput sa il folosesc si de atunci il folosesc mereu, e samponul meu preferat.