| Bibio22maria200500000 a întrebat:

Am o bubiță care a fost roșie acum este albă și moale, pare că are un lichid în ea. Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Arata-i mamei si va stii ea ce este!

| NonZarek a răspuns:

Cel mai probabil este cos, scrie pe google și compara imaginile și dacă seamănă cu imaginile cu cos de pe google, e cos ala al tău, poți sa îl spargi, va durea puțin dar nu tare.

| Rihhana1 a răspuns:

Sparge-o.

| qqqqqqqqq a răspuns:

Se numeste coș?