| spintEE a întrebat:

Am o durere la incheietura dreapta ( ma doare doar cand o rotesc sau o intind ) recunosc ca le-am cam fortat incheieturile luna asta dar am mai patit asa si imi trecea de la sine dar vad ca acum numai trece. Solutii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cloak a răspuns:

Pune-ti niste gheata si daca este mai rau du-te la un doctor specializat sa te consulte. Funda!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cloak):

E cam stupid sa adaugi "funda" la sfarsitul unui raspuns, esti cersetor de funde?