| TaviComplicat a întrebat:

Am o pisica care a disparut de la curte intr-o noapte in 24.11.2011.Am strigat-o, cautat-o si tot n-a venit.Sunt sanse SA MAI VINA?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NevăstuicăxD a răspuns:

Cu siguranţă că poate să revină la tine, dar depinde dacă ştie drumul spre casă, dacă nu cumva a luat-o cineva(doamne ferşte) şi multe altele.
Eu îţi ţin pumnii şi sper să revină.happy

5 răspunsuri:
| NevăstuicăxD a răspuns:

Plus că trebuie să fii optimist.Aşa mi s-a întâmplat şi mie,dar a revenit, cine ştie, poate fii prin copaci s-au agăţată pe undeva.
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa stim noi daca iti mai vine tie pisica inapoi? o_O
poti sa lipesti poze cu ea prin oras si'un numar de telefon/anunt in ziar s.a.m.d.