| Lexiiii a întrebat:

Am o problema. Cred ca am probleme cu circulatia, adica ma refer acum cand e iarna, pot sa port nu stiu cate perechi de sosete si sa imi iau nu stiu ce papuci care au multa blana, ca mie tot imi ingheata picioarele chiar daca merg foarte putin pe jos.

Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlleSiAtat a răspuns:

Nimic...asa sunt si eu si chiar in momentul acesta si mie imi sunt gheata mainile. x_x Daca vrei sa rezolvi, in primul rand, stai cateva minute cu minile pe calorifer (sau la o sursa calda), sau poti merge la doctor, sa-ti deie ceva pentru circulatie.