| Adrian901 a întrebat:

Am o problema destul de ciudata...pe capul penisului mi.au aparut niste bubite...tot capul este sa zic asa imbatranit...si uscat...si la margine asa putin umflat ca o denivelare fata de restul capului....prima data mi.a aparut de parca ar finiste zgarieturi...a trecut si dupa bubite...si acum pielea se simte la atingere iritata de parca ar fi direct carne...si nust ce sa fac..mentionez ca nu am avut contact sexualde cv vreme inainte sa imi apara...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa te adresezi unui medic specialist dermato-venerolog, cel mai probabil e o infectie. http://www.i-medic.ro/......ricomonaza

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală sad

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| semnes a răspuns:

Am o problema la fel ca ata numai ca acea coroana ii zic eu este putin denivelata intr.un loc dar nu am avut contact sexual niciodata. si ma intristez mereu cand vad cum arata e mov asa. si nu stiu ce sa fac am 13 ani. daca m.ati putea ajuta si pe mine vasi multumi tare mult.