| AndreiStanAndrei a întrebat:

Mi.au aparut niste bubite rosii mici pe capul si pielea penisului, nu am avut niciun contact sexual, sunt minor, va rog spuneti de la ce este daca este ceva de ingrijorare! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kryeno a răspuns:

Salut!
Indicat ar fi să-ți faci o programare la un doctor specializat în astfel de probleme, pentru că el te poate examina și îți poate da un răspuns și un eventual tratament bazându-se pe acele examinări. Evită să cauți răspunsuri la probleme medicale pe internet, multe informații sunt eronate / nu sunt destinate problemei pe care o ai și te duc pe o pistă greșită atunci când vine vorba de tratament.