| andreimihai1 a întrebat:

Am o problema in legatura cu sfarcul drept care este mai mare cu 2cm decat cel stang care este la baza pielii(normal),trebuie sa mentionez ca sunt baiat, am 17ani, 1.75m inaltime si vreo 65kg, acesta problema nu o am de cand eram mic...de pe la varsta de 12-13 ani a inceput sa se dezvolte...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai de ce sa-ti faci griji, nu vad de ce sa fie vreo problema.
Te pup!

| Vi003 a răspuns:

Sunt oameni care au un rinichi mai mare decat celalalt, multe fete au un san mai dezvoltat. De multe ori nici ochii n-au aceeasi marime, nici narile. Se-ntampla la organele "cate doua". Ca sa-ti iesi din pareri, intreaba un ginecolog, sa nu-ti fie rusine, e probleme ta si vrei un raspuns, o rezolvare. Vezi ce faci!